Автомобіль швидкої допомоги сьогодні офіційно передано на потреби міської лікарні

Нещодавно Бориславська громада отримала сучасний автомобіль швидкої медичної допомоги з усім відповідним обладнанням для “швидких”. Нам його подарувало італійське місто Фінале-Лігуре. Оформлення необхідної документації завершилося, і сьогодні, 24 червня, авто офіційно передали на потреби КНП “Центральна лікарня міста Борислава”. 

“Швидку” не будуть використовувати як реанімобіль, оскільки для цього потрібно мати сертифікат по невідкладній допомозі. Натомість авто буде слугувати для внутрішніх потреб лікарні: безоплатного надання пацієнтам ЦМЛ послуг таких як, для прикладу, перевезення хворих між відділеннями, доставлення пацієнтів на діагностичні обстеження в сусідні міста та інші. 

Додатково з метою ширшого застосування будуть розроблені та запропоновані платні послуги для потреб, які не входять у сферу обслуговування пацієнтів центральної міської лікарні. 

Важливо, в автомобілі є передбачено устаткування для використання кисню медичного. Після відповідної сертифікації з’явиться можливість перевезення киснезалежних пацієнтів.

Нагадаємо, машина швидкої — пожертва пункту невідкладної допомоги “Croce Bianca” муніципалітету Фінале-Лігуре провінції Савона за посередництва «Millennium Club Medici» з міста Генуї й церкви святої Анни Борислава за сприяння доктора Антоніо Костанцо та отця Павла Василіва. 

Міський голова Ігор Яворський зазначив: “Фактично, завдячуючи саме отцю Павлу Василіву, ми змогли отримати цей автомобіль. О. Павло став тим комунікатором, завдяки якому ми й розпочали вести перемовини із італійцями. Як результат, транспорт уже “на ходу” і справно служитиме у наданні допомоги мешканцям, тим, хто знайшов прихисток у нас, а також воїнам, які лікуються у нашій громаді”.