У Бориславі на ГК “Буковиця” відбулася презентація в рамках реалізації проекту “Експедиції громад”

Сьогодні, 18 березня, у Бориславі на гірськолижному комплексі “Буковиця” відбулося представлення туристичних пропозицій нашого міста, зокрема проекту “ВелоБескиди”, який переміг у конкурсі від Державного фонду регіонального розвитку. 

Захід пройшов у рамках реалізації проекту “Експедиції громад: фокус на туризм як шлях до економічного розвитку», організаторами якого виступили управління туризму та курортів ЛОДА. Проект відбувається з метою налагодження співпраці, промоції об’єктів історико-культурної спадщини та пошуку нових цікавих туристичних локацій.

Президію очолили голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний, радник голови ЛОДА з питань розвитку ОТГ Галина Бордун, міський голова Борислава Ігор Яворський, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, селищний голова Східниці Іван Піляк та засновник ГК “Буковиця” Віталій Мицак. Участь в заході взяли туроператори, екскурсоводи, гіди та представники бізнесу. 

“Такі зустрічі між туроператорами, бізнесом та владою дають можливість зрозуміти, де ми відстаємо, а де йдемо вперед, які в нас спільні інтереси й чого ми хочемо. А ми хочемо, щоб район розвивався”, – наголосив голова ЛОДА Максим Козицький.

Ігор Яворський привітав гостей міста, зазначивши: “Коли ми тільки розпочали працювати у сфері туризму, побачили, наскільки це цікаво та пізнавально. В нас славетна історія міста, пов’язана з нафтовидобутком, чудове географічне розташування, яке дає можливість розвиватися рекреаційному та спортивному напрямках. Дуже радий, що сьогодні маємо змогу поспілкуватися в такому форматі, презентувати та обговорити наступні проекти”. 

Віталій Мицак презентував проект “ВелоБескиди”, детально окресливши всі велотраси, велодоріжки та пішохідні маршрути,  які ним передбачені. Опісля представники туристичного середовища мали змогу ставити питання, які виникли під час презентації проекту. 

Від імені всієї Бориславської громади міський голова Ігор Яворський вручив голові ЛОДА Максиму Козицькому унікальний, символічний подарунок – картину, написану озокеритом, автором якої є наш краянин, художник Павло Деленкевич. 

Далі присутні мали змогу переглянути презентацію “Історія та сучасність Борислава”, яку підготував керівник відділу туризму КП “Центр екології, туризму та сталого розвитку” Ігор Романюк.

Також представники готельних комплексів презентували свої туристичні об’єкти.  На завершення учасники заходу піднялися на вершину Буковиці, звідки відкриваються мальовничі краєвиди Борислава.