У Бориславі обговорили аспекти розслідування нещасних випадків на виробництві

Минулого четверга, 3 жовтня, у Бориславі відбувся семінар-навчання у сфері охорони праці на тему «Розслідування нещасних випадків на виробництві». Семінар провели спеціалісти Трускавецького відділення управління Фонду соціального страхування України у Львівській області, на якому були присутні відповідальні особи з охорони праці підприємств, установ та організацій м. Борислава та смт. Східниці.

Так, начальник відділу профілактики страхових випадків ТВ управління ФСС України у Львівській області Михайло Біловус розповів учасникам семінару про процедуру розслідування нещасних випадків, у зв’язку зі змінами які відбулися з 01.07.2019р, дії працівників та керівників підприємств у разі настання нещасного випадку, своєчасного надання повідомлень про нещасний випадок, розроблення заходів з метою недопущення надалі таких випадків.

У свою чергу завідувач сектору страхових виплат та матеріального забезпечення ТВУ ФССУ у ЛО Василина Керунова розповіла про діяльність Трускавецького відділення, його основні завдання у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві.

В ході дискусії відповідальні особи з питань охорони праці підприємств ділилися досвідом роботи у сфері охорони та безпеки праці, порушували проблемні питання, які є на підприємствах.

У підсумку було наголошено, що задля зменшення травматизму роботодавці мають розробляти конкретні профілактичні заходи, які б забезпечували безпеку праці на робочих місцях. Кожен працівник має бути обізнаним у дорученій йому роботі, дотримуватиметься правил, норм, вимог та інструкцій з охорони праці під час виконання робіт. Адже наскільки роботодавці та працівники будуть відповідальними у питаннях безпеки праці, настільки можна гарантувати охорону здоров’я та життя працюючих.