У Бориславі обговорили проєкти детальних планів територій по двох земельних ділянках

Вчора, 11 грудня, у Бориславі відбулись громадські слухання до проєктів детальних планів територій для розміщення індивідуальної житлової забудови на вул. Академіка Богомольця та для розміщення торгово-офісних об’єктів на вул. Ірини Сеник.

На початку обох слухань начальник відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності,земельних відносин та архітектури Тарас Баумкетнер ознайомив присутніх з проєктами детальних планів та повідомив про наявні зауваження та пропозиції, які надійшли в період їх оприлюднення.

Так, до виготовлення проєкту ДПТ для розміщення індивідуальної житлової забудови на вул. Академіка Богомольця було враховано пропозиції зазначені у зверненнях від ГО «Спілка воїнів АТО м. Борислава» та депутатів Бориславської міської ради Ярослава Струса, Бориса Шумило, Андрія Бігея.

Присутніми також було піднято питання виділення земельних ділянок для розміщення трансформаторних підстанцій, ГРП та контейнерних майданчиків для ТПВ, питання каналізування даного району та влаштування додаткових проїздів і автобусних зупинок.

До проєкту ДПТ для розміщення торгово-офісних об’єктів на вул. І.Сеник на час проведення громадських слухань зауважень не було. Тарас Богданович зауважив, що затвердження цього проєкту детального плану території необхідно для розробки проєкту землеустрою земельної ділянки і подальшого її продажу на земельних торгах- аукціоні.

За результатами слухань усі отримані зауваження будуть враховані при підготовці відповідних проєктів рішень для затвердження на сесії Бориславської міської ради.