У Бориславі обговорили застосування нової грошової оцінки земель міста

Вчора, 4 березня, відбулася зустріч керівництва міста із членами ГО «Асоціація роботодавців м. Борислава», на якій було обговорено застосування нової грошової оцінки земель на території міста, затвердженої рішенням Бориславської міської ради № 1955 від 11 липня 2019 року.

На зустрічі були присутні представники депутатського корпусу міської ради, профільні спеціалісти відділів і управлінь ради та Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області.

Представниками бізнесу були озвучені зауваження щодо застосування цієї оцінки, відповідно до якої нараховується земельний податок та орендна плата за земельні ділянки. Також підприємці передали звернення міському голові «Про перегляд нормативної грошової оцінки земель міста», у якому вони повідомляють про результати власного дослідження оцінки, що вказують на виникнення суттєвих труднощів для нормального функціонування бізнесу у місті.

Міський голова Ігор Яворський повідомив, що відповідно до протокольного доручення 78 сесії міської ради було видано розпорядження про утворення робочої групи з перевірки правильності застосування нової грошової оцінки земельних ділянок міста Борислава. Відтак він запропонував підприємцям долучатися до роботи групи для того, щоб спільно напрацювати пропозиції щодо змін до нормативної грошової оцінки.

Також спеціалістами міської ради було надано відповіді та роз’яснення на інші актуальні питання підприємців.