У Бориславі очищають сміттєві майданчики від негабариту

Гілки, дивани, двері та інше непобутове сміття, на превеликий жаль, є невід’ємними елементами майже кожного майданчика для збору ТПВ. Така ситуація не влаштовує нікого і скринька звернень громадян постійно наповнена тематичними скаргами.

Уже другий день поспіль працівники КП «Еко-Місто» активно займаються очищенням сміттєвих майданчиків від негабаритних відходів. Вчора по вул. І.Сеник, Героїв ОУН-УПА, В.Великого (17 причепів по 4 куб.), а сьогодні – на вул. Озерній, Гонти та Тустановицькій. Роботи тривають в рамках підготовки до святкування Дня міста.

«Як би не прикро було це визнавати, але таку шкоду нам роблять не сусіди, а ми самі майстерно із цим справляємось. Відтак, скільки б комунальники не намагались виправити ситуацію, це трохи схоже на “бій з вітряками”, – зауважив міський голова Ігор Яворський. – Спинити це в наших силах, адже позбутися будь-якого сміття можна й без порушення правил благоустрою. Ми є господарями не лише у межах своєї квартири чи будинку. Борислав – наш спільний дім і наша спільна зона відповідальності. Тому вкотре прошу: шануйте роботу комунальників, долучайтеся до змін та допоможіть зробити Борислав чистим, охайним та комфортним».

Що робити із негабаритними та великогабаритними відходами ми раніше розповідали ТУТ.