У Бориславі пацієнти можуть отримати у сімейних лікарів кисневі концентратори

У Бориславі придбано 23 кисневі концентратори для пацієнтів, які після лікування коронавірусної хвороби потребують кисневої терапії. 

Медичне обладнання було закуплено за кошти державної субвенції й розподілено сімейним лікарям відповідно до кількості укладених декларацій. З них 21 – знаходиться у відділенні ПМСД КНП “Центральна міська лікарня”, ще 2 – у сімейних лікарів фізичних осіб-підприємців. 

Як зазначає в. о. начальника КНП “Центральна міська лікарня” Ігор Шамрило, концентратори можуть отримати пацієнти, які потребують кисневої терапії, але за станом здоров’я вони можуть лікуватися вдома, а не в стаціонарі. Їх надаватимуть тим, хто має підписану декларацію із сімейним лікарем.

“У складних випадках захворювання на коронавірус кисневі концентратори є важливою складовою лікування. Завдяки цьому медичному обладнанню, хворі, особливо киснезалежні, зможуть доліковуватися вдома “, – говорить міський голова Ігор Яворський.

Наголошуємо, що видача кисневих концентраторів тим, хто їх потребує, проводиться БЕЗПЛАТНО. Для цього потрібно звернутися до свого сімейного лікаря.