У Бориславі продовжують розвивати курортно-рекреаційний напрямок

Борислав – відомий світу як столиця нафтовидобутку Галичини. Та водночас, знаходячись в межах курортно-рекреаційного району поруч із Трускавцем та Східницею, які розвиваються і славляться лікувальними водами, місто також активно досліджує власні джерела мінеральних вод і вже має певні плани та напрацювання.

Одним із кроків на шляху розвитку туристично-рекреаційної привабливості Борислава є створення умов для відповідного бізнесу. Наприклад, передбачення місць для влаштування туристичних об’єктів.

Так, в місті Борислав, на відстані 3 км від Трускавця, запроектовано земельну ділянку площею 2,9 га для будівництва об’єктів туризму і відпочинку, яка має вигідне розташування для транспортного зв’язку (в’їзд в місто) і сприятливі природні умови для влаштування відпочинку: озеро, струмок та зелені насадження – паркову зону.

Як розповіли в управлінні комунальної власності, земельних відносин та архітектури, площі проектованої ділянки цілком достатньо для розміщення туристичного готелю на 387-580 місць або туристичної бази на 363-446 місць. Цьому спряють підведені необхідні інженерні комунікації – каналізація, електропостачання та газопостачання. Важливим є і те, що ділянка знаходиться в екологічно чистому районі, де відсутні промислові, складські та комунальні об’єкти, що можуть здійснювати негативний вплив на загальний екологічний стан навколишнього середовища.

Транспортний та пішохідний доступ до проектованої території передбачається з вул. Трускавецької, поруч – готелі на стадії будівництва. Також передбачений пішохідний зв’язок з проектованою територією відпочинку біля води на існуючому озері, парковою зоною «Дубова балка» та запроектованим літнім амфітеатром. В безпосередній близькості до території запроектовані дві ділянки для будівництва торгово-офісних будівель, автозаправка та газонаповнювальна компресорна станція. На відстані 2,5 км від ділянки знаходиться гірськолижний комплекс «Буковиця» та на відстані 700 м – джерело мінеральних вод типу «Нафтуся».

 

Бориславська міська рада доводить до відома усіх зацікавлених осіб, що 13 березня 2020 року о 11.00 в сесійному залі міської ради за адресою м. Борислав, вул. Т.Шевченка, 42 – відбудуться земельні торги (аукціон) з продажу у власність земельної ділянки:

  • площею 0,4700га (кадастровий номер 4610300000:10:014:0571), яка знаходиться за адресою: м. Борислав вулиця Трускавецька, цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі, (стартова ціна 986 137 гривень).

Звертаємо увагу, що прийняття заяв та документів для участі в земельних торгах завершується 06 березня 2020 року.

Для отримання повної інформації щодо прийняття участі в аукціоні просимо звертатися в кабінет №52 Бориславської міської ради або за телефоном (03 248) 4-30-32.

Тож запрошуємо інвестувати в дану територію для розвитку бізнесу.