У Бориславі пройшов регіональний відбір Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine-2019»

У п’ятницю, 22 листопада, у Бориславі відбувся регіональний відбір Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine-2019», де перемогу здобули учні Бориславського професійного ліцею.

Як розповіла на апаратній нараді начальник Бориславської філії Львівського обласного центру зайнятості Галина Цибенко, змагання «WorldSkills Ukraine» проводиться серед учнів профтехшкіл віком від 18 до 21 року та їхніх наставників з ініціативи Міністерства освіти і науки України та Федерації роботодавців України.

Для Борислава було обрано компетенцію «Електромонтажні роботи», оскільки у грудні минулого року на базі ліцею відкрився Навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників за професіями саме електротехнічного спрямування.

Того дня представники чотирьох навчальних закладів, а саме, Бориславського професійного ліцею, Львівського професійного ліцею залізничного транспорту, ВПУ-11 м.Червонограда та Турківського професійного ліцею презентували унікальність своїх професій.

Виконання конкурсного завдання тривало рівно 3 години, а результати робіт розглядала профільна комісія, що складалася з експертної групи та журі з представників відповідних галузей промисловості.

Також в рамках конкурсу відбулася і профорієнтаційна зустріч із учнями 8-9 класів ЗОШ 1 та ЗОШ 7, які долучилися до презентації навчального закладу та презентацій професій «електромонтер» і «електромонтажник», навчання за якими здійснює Бориславський професійний ліцей.

Тож вітаємо наших переможців та бажаємо їм успіхів на подальших етапах конкурсу та професійного зростання.