Просимо бути обережними у зв’язку з погіршенням погодних умов

У зв’язку із посиленими опадами та повідомленнями метеорологів про погіршення погодних умов, замерзання мокрого снігу на переохолодженій земній поверхні, хуртовини та снігові замети, просимо бути уважними та обережними, дотримуватися правил дорожнього руху і за можливості обмежити виїзд у місто власним автомобілем.

Зазначимо, що комунальні підприємства ще з ночі розпочали роботу з очищення доріг міста від снігу. 

Для якіснішого виконання робіт з благоустрою міста використовують придбану ще в листопаді минулого року спеціальну дорожню комбіновану машину із зимовою навісною установкою – бункером для піску та відвалом для прибирання снігу. 

Як інформує директор КП «Еко-Місто» Іван Сорока, завдяки придбанню нової техніки, цьогоріч вдається оперативніше реагувати на погіршення погодних умов, адже минулі роки доводилося залучати приватну техніку. Окрім комбінованої машини, для прибирання залучено 4 трактори, а також  40 робітників КП «Еко-Місто» для впорядкування пішохідних стежок. Щоб запобігати намерзанню мокрого снігу дорожньою бригадою було проведено підсипку ПСС ще до початку опадів. 

Також звертаємось до водіїв з проханням не залишати транспортні засоби на узбіччі дороги, оскільки це перешкоджає ефективній роботі комунальної техніки.