У Бориславі провели командно-штабні навчання з цивільного захисту

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту сьогодні, 21 липня, у Бориславі  відбулись командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Бориславської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

До проведення командно-штабних навчань було залучено керівний склад органів управління цивільного захисту міста Борислава, комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комісію з питань евакуації. 

Кваліфіковану методичну допомогу та поради в навчанні надавали представники департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА, зокрема в. о. директора департаменту цивільного захисту, начальник управління з питань захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій ЛОДА Олександр Харчук.

Зазначимо, що основною метою проведення таких заходів є визначення стану готовності та вдосконалення злагодженості роботи усіх відповідних служб у разі загрози чи виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Під час навчань було відпрацьовано питання щодо організації заходів цивільного захисту на місцевому рівні та змодельовано низку надзвичайних ситуацій, на які мали відповідно реагувати керівний склад та спеціалізовані служби цивільного захисту.

За ввідними із навчання були відпрацьовані практичні дії на різну тематику, зокрема: виникнення пошкоджень в системах життєзабезпечення міста внаслідок погіршення погодних умов, розлив хімічно-небезпечної речовини, розлив нафтопродуктів у річку.