У Бориславі проводять чергові тестування на COVID-19

Сьогодні, 7 квітня, спеціалізованими мобільними бригадами розпочато чергове тестування громадян, які нещодавно прибули з-за кордону та тих, що знаходяться в найбільшій зоні ризику щодо підозри на коронавірус.

Як повідомив міський голова Ігор Яворський, вчора, 6 квітня, Бориславській ЦМЛ було передано 120 експрес-тестів для визначення антитіл (імунологлобулінів М і G) до Covid-19. Частину із них (40 шт.) було залишено в резерві інфекційного відділення, а решту – видано мобільним бригадам, для тестувань, які проводитимуть впродовж двох днів, 7 і 8 квітня.

Згідно даних МВС станом на 6 квітня у Бориславі та Східниці зареєстровано 102 особи, які прибули з-за кордону і перебувають на самоізоляції.

«Збір даних дасть можливість частково прогнозувати ситуацію в місті та допоможе зберегти здоров’я і життя мешканців, – пояснює Ігор Романович. – Але водночас наголошую, що достовірність експрес-тесту є дуже низькою і навіть негативний результат не виключає захворювання на коронавірус. Відтак режим самоізоляції повинен зберігатись».