У Бориславі придбано нову спецтехніку

Для якіснішого та оперативнішого виконання робіт з благоустрою міста у Бориславі закуплено спеціальну дорожню комбіновану машину із зимовою навісною установкою. Автомобіль марки МАЗ-5500 на базі самоскида обладнаний змінним бункером для піску та відвалом для прибирання снігу. Його було придбано на умовах договору фінансового лізингу. Вартість предмета лізингу – 2 млн. 88 тис. грн.. Сьогодні, 12 листопада, автомобіль було доставлено і презентовано.

Директор підприємства КП «Еко-місто» Іван Сорока коментує: «Це придбання значно покращить швидкість і якість прибирання снігу в зимовий період. Як би це не сумно було визнавати, але у попередні роки посипання піщано-соляною сумішшю здійснювалося вручну або за допомогою орендованих машин, що дуже ускладнювало процес, оскільки в період активних опадів не завжди вдавалось оперативно замовити такі послуги».

Також важливим є те, що автомобіль може використовуватися не тільки у зимовий період, але й впродовж цілого року, оскільки установка є мобільною і техніка може слугувати як вантажний самоскид для перевезення сипучих матеріалів, для забору твердих побутових відходів та ін.

Міський голова Ігор Яворський на своїй сторінці у фейсбук пише: «Дозволю собі зазначити, що це найбільша покупка в комунальній сфері міста з початку років незалежності. Діємо послідовно: для того, щоб вимагати у служб відмінного виконання функціональних обов’язків, потрібно забезпечити їх належною матеріально-технічною базою. Тепер шанси на те, що для комунальників «зима прийде несподівано» є мінімізовано. У відповідь очікуємо якісного результату».