Борислав привітав свого чемпіона світу

У перші дні листопада у Туреччині у м. Кемер сталася надзвичайно приємна та визначна для нашого міста подія — бориславець Остап Павляк став чемпіоном світу з кікбоксингу ISKA 2022. 

В остаточному поєдинку хлопець переміг господаря змагань, представника Туреччини. Виступав Остап у розділі к-1 лайт, тай-бокс та к-1. 

Безліч слів вітань лунало для хлопця як у соцмережах, так і особисто. А сьогодні, 11 листопада, спортсмена урочисто привітали у приміщенні кінотеатру “Каменяр”. Гучними вигуками “Вітаємо” зустріли чемпіона присутні. 

Привітав Остапа міський голова Ігор Яворський: “Приємна подія зібрала нас сьогодні, адже маємо привід для радості. Мешканець нашої громади вписав чергову сторінку у спортивні здобутки не тільки нашого міста та області, а й всієї країни. Це досягнення — набагато більше, аніж просто спортивний результат. Зараз ворог, що нахабно і зухвало воює з нами, висловлює позицію, що такої держави як Україна не існує. А такими перемогами, коли український прапор майорить на весь світ, ми демонструємо, що українці — нація нескорених, нація непереможених і нація найкращих. Тому дякую тобі, Остапе, за чудовий результат, за те, що своєю перемогою ти заявив, що Україну не перемогти”. 

А далі Ігор Романович виконав приємну місію: вручив спортсмену Остапу Павляку особливу нагороду – відзнаку за заслуги перед містом Бориславом. 

Міський голова також подякував, брату, а за сумісництвом і тренеру Остапа Олегу Павляку за підтримку спортсмена, за пророблену величезну роботу у підготовці чемпіона та за те, що вкладає частинку своєї душі у цю справу. 

А щоб згадати зворушливі моменти перемоги, всі присутні у залі мали змогу переглянути відео з боїв Остапа на рингу в Туреччині, а також нарізки боїв з попередніх боїв хлопця. Після перегляду кожен охочий міг поспілкуватися з чемпіоном, поставити питання та ще раз привітати з перемогою.