У Бориславі привітали працівників медичної сфери

Сьогодні, 17 червня, напередодні Дня медичного працівника, який цьогоріч припадає на 19 червня, у Бориславі в актовому залі відділення первинної медико-санітарної допомоги привітали працівників закладів охорони здоров’я. 

Директор КНП “Центральна міська лікарня м. Борислава” Віталій Головчак у своєму вступному слові подякував колективу за сумлінну роботу, меценатам та владі міста за постійну підтримку та за укріплення матеріально-технічної бази. Побажав медикам здоров’я, миру та вручив з нагоди свята грамоти й подяки кращим працівникам. 

З вітальним словом і найкращими побажаннями до медперсоналу звернулася заступник міського голови Роксоляна Гарасимів: “Такі події в нас асоціюються більше з мирним часом, але на сьогодні реалії є зовсім інші. Медичні працівники зараз стикаються з особливими викликами. Дякую вам щире за ваш професіоналізм, за згуртованість, за увагу, за людяність, за те, що з душею ставитеся до виконання своїх обов’язків. Професія лікаря — це не просто професіоналізм, це місія. І раніше нам здавалося, що гіршого за ковід, де ви були “на передовій” цього, вже бути не може. Але, як виявилося, може бути ще гірше. Тож з нагоди вашого професійного свята хочу побажати швидшої перемоги, мирного неба, міцного здоров’я. Зараз, як ніколи, ми розуміємо, що життя і здоров’я — це найосновніші цінності. Нехай біди й горе оминають ваші домівки. Зі святом!”.

З нагоди професійного свята — Дня медичного працівника Роксоляна Всеволодівна вручила грамоти від Дрогобицької районної державної адміністрації найкращим медикам міста.