У Бориславі розпочинають екологічний моніторинг

Вчора, 15 вересня, відбулась зустріч керівництва міста та ПАТ “Укрнафта” із представниками компанії “Ламор Юкрейн”, які прибули в Борислав, щоб уже сьогодні розпочати роботи із комплексного екологічного моніторингу території міста.

Участь у символічній першій робочій нараді взяли міський голова Борислава Ігор Яворський, керівник Бізнес-підрозділу (Захід) ПАТ «Укрнафта» Олег Мальчик, голова правління “УкрТансНафта” Олександр Лазорко, керівник НГВУ «Бориславнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» Андрій Барабаш, начальник відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля Володимир Прідун, спеціаліст відділу Ольга Плоскодняк, спеціаліст відділу з екологічних питань Марта Ільків, кандидат біологічних наук, доцент, спеціаліст у сфері екологія та природокористування Мирон Цайтлер, директор ТОВ «Ламор Юкрейн» Володимир Косніков, менеджери підприємства Андрій Пронцевич, Тетяна Шумак, Аріна Онищенко, менеджери ІП «СЖС Україна» Олексій Берчатов і Володимир Ткаченко, старший інженер НГВУ «Бориславнафтогаз» Оксана Решетар, старший інженер з виробництва Ігор Шуст, начальник ЦВНГ НГВУ «Бориславнафтогаз» Володимир Шахунов. В режимі онлайн на зустрічі також були присутні проектний менеджер ТОВ «Ламор Юкрейн» Ліна Макарчук, постійний представник компанії «Lamor Corporation АВ» Расмус Гулдбранд і засновник «Lamor Ukraine» Бруно Лете.

Під час спілкування було складено план роботи на період 16-24 вересня із відбору проб грунту, води та повітря. В процесі до моніторингу долучиться Науковий Центр аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук Національної академії наук України. Координацію робіт покладено на відділ оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля.

«Все це стало можливим завдяки фінансовому ресурсу компанії ПАТ «Укрнафта», за що особисто хочу їм подякувати. Ви вкотре довели, що являєтесь справжнім партнером для Борислава. Спільними зусиллями ми робимо дуже важливу справу, – наголосив міський голова Ігор Яворський. – Отриманий за підсумками роботи документ буде фундаментальним не тільки для залученням фінансового ресурсу з різних екологічних фондів, а й дасть нам чітке розуміння реальної ситуації з екологією в Бориславі за наслідками тривалого нафтовидобутку».