У Бориславі стартував ІІ етап вакцинації

Вчора, 14 червня, у відділенні Центральної міської лікарні Борислава розпочався ІІ етап вакцинації від коронавірусу: для тих, хто вже пройшов І етап щеплень. 

Нагадаємо, що навесні, 11 березня, у Бориславі розпочалася вакцинація від COVID-19, було доставлено першу партію вакцини ASTRAZENECA.

Тож вчора для проведення II етапу вакцинації у ЦМЛ нашого міста знову прибула мобільна бригада зі Стрия, адже саме вони здійснювали І етап. 

За інформацією завідувачки відділення ПМСД Ірини Горинь, вчора всього було провакциновано 70 людей, з яких 68 отримали вже другу дозу, а 2 – вакцинувалися вперше. 

Також інформуємо, що у відділенні лікарні діє постійний пункт вакцинації та є сертифікована бригада, яка проводить щеплення.

Повідомляємо, що подати заявку на позачергову вакцинацію можна на порталі “Дія” https://diia.gov.ua/services/zapis-do-lista-ochikuvannya-vakcinaciyi-vid-covid-19. Та все ж найкраще в першу чергу звертатися до свого сімейного лікаря, оскільки можливо пройти вакцинацію залишковою дозою.