У Бориславі створено гру-квест локаціями нафтового міста

В рамках реалізації проєкту «Нафтова спадщина діяльності Ігнація Лукасевича», у Бориславі створено гру-квест, яка дасть можливість бориславцям, гостям міста та туристам дізнатись більше про історію та культуру «нафтового» міста. Гра передбачає тримовну версію квесту локаціями, що пов’язані із нафтовою промисловістю.

Учасники-першопрохідці квесту вже мали можливість з цікавістю відгадувати завдання та побувати у видатних місцях Борислава. Така туристична атракція — це цікавий спосіб показати місто з іншого ракурсу, урізноманітнити відпочинок, а головне весело і пізнавально провести час.

Усі охочі можуть також пройти квест в онлайн-форматі, розгадуючи загадки в телеграм-боті. Однак організатори радять поєднати онлайн частину із відвідинами «зашифрованих» місць, адже так ви точно отримаєте незабутні враження від Борислава! Тож якщо ви ще думаєте про плани на вихідні, користайтесь нагодою.

Квест у телеграм-боті тут: https://t.me/TestLukasiewicz_bot
А квест з екскурсією у Бориславі проводить Юлія Кулиняк, запис за тел. 096-780-82-75.

Гра створена в рамках проєкту «Нафтова спадщина діяльності Ігнація Лукасевича», що реалізує Асоціація ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” з Підкарпатським воєводством за фінансової підтримки Європейського Союзу через CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine

Презентуючи результати проєкту “Нафтова спадщина діяльності Ігнація Лукасевича” на території Львівської області на підсумковій конференції керівниця Асоціації «Єврорегіон Карпати — Україна» Наталія Савка зазначила: “Усі заходи, які ми реалізували у партнерстві з Підкарпатським воєводством, популяризують знання про спільну нафтову спадщину українсько-польського прикордоння та знайомлять з одним із винахідників гасової лампи Ігнацієм Лукасевичем”.

Зокрема у межах проєкту вже проведено інвентаризаційні місії нафтових об’єктів по обидві сторони кордону, на основі зібраної інформації виготовлено промоційний буклет, провели навчальні візити для представників туристичної галузі та медійників,  розроблено мультимедійний путівник “Слідами Лукасевича”, у якому зібрано найцікавішу інформацію про місця, пов’язані із винахідником і, власне, створено гру-квест у Бориславі, яка поєднує онлайн та офлайн частини.

Фото: Асоціація органів місцевого самоврядування “ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”