У Бориславі цьогоріч будуть проводити реконструкцію ЦНАПу

Бориславська міська рада брала участь у відборі об’єктів, фінансування яких здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг. За результатами розгляду клопотань комісія затвердила остаточний перелік переможців, до якого увійшла наша громада.

Кошторисна вартість – 1,3 млн. грн.. За проєктом передбачається реконструкція приміщення, облаштування додаткових робочих місць адміністраторів та розширення зон очікування, інформування та прийому документів центру, придбання устаткування та меблів. Додатково до оновленої техніки буде закуплено пристрої для зчитування інформації паспортів з безконтактним електронним носієм у формі ID-картки.

“Приміщення центру надання адміністративних послуг потребує реконструкції та придбання нової техніки. Для того, щоб кожен громадянин, який проживає в межах територіальної громади, незалежно від спроможності, фізичних можливостей мав змогу отримати повний спектр адміністративних послуг швидко та якісно”, – говорить керуючий справами виконкому Ігор Кобилецький, який власне і курував весь процес подання проєкту.

Станом на сьогодні, приміщення, в якому обслуговуються громадяни, складається фактично з одного кабінету, в якому працюють 4 адміністратори центру. Реконструкція дасть можливість налагодити якісний робочий процес, забезпечити комфортні умови для обслуговування мешканців громади.

“Конкуренція була дуже жорсткою, – написав у своєму дописі про це міський голова Ігор Яворський. – 73 заявки було подано лише з Львівської області, загалом по Україні – понад 1000. Ми в числі тих 165, кому задовольнили клопотання”.

Також Ігор Романович подякував керуючому справами за старання і досягнутий результат і відзначив: “Я постійно наголошую: залучення додаткових коштів – запорука повноцінному розвитку. Це моя ключова позиція, і ми щоденно повинні працювати, щоб збільшувати інвестиції в громаду”.