У Бориславі в мікрорайоні Губичі освятили меморіальну дошку храму, який був зруйнований радянською владою

Сьогодні, 19 серпня, у свято Преображення Господнього в мікрорайоні Губичі на каплиці Преображення Господа Нашого Ісуса Христа відбулось освячення меморіальної дошки пам’яті храму, який був зруйнований радянською владою в 60-х роках ХХ ст.

У заході взяли участь міський голова Борислава Ігор Яворський, заступник міського голови Борислава Роксоляна Гарасимів, настоятель храмів УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці та Собору Івана Хрестителя о. Святослав Городецький, ксьондз-пробощ костелу Святої Барбари Пьотр Вішнєвський, фундатор таблиці, депутат міської ради Руслан Зелінський, парафіяни храмів, громада Губич, мешканці та гості міста.

У вітальному слові Ігор Яворський зауважив: «Аналізуючи глибше історичні події, бачимо, як одна влада будувала храми, дбала про духовність, освіченість, а інша нищила їх, руйнувала людську гідність, хотіла управляти бездушною громадою. Але у Бога одна правда. Сьогодні ми увіковічнюємо цю сторінку історії. Я твердо переконаний, що наш народ має велике майбутнє, оскільки він так шанобливо ставиться до свого минулого».