У Бориславі відзначили День Збройних Сил України

У Бориславі минулого тижня відзначали День Збройних Сил України та День волонтера. З цієї нагоди у місті було проведено заходи з метою вшанування українських військовослужбовців.

Так, 6 грудня, відбувся святковий захід в Бориславській дитячій школі мистецтв “На Варті Вітчизни”. Вихованці закладу презентували гостям творчу музичну програму. На завершення зі словами вдячності виступив атовець Юрій Громко.

Того ж дня пройшов міський стрілецький турнір “Галицький стрілець”. У змаганнях взяли участь 8 команд від навчальних закладів Борислава (24 юнаків та 16 дівчат). Кожен учасник виконував три вправи – по нерухомих цілях та цілях, що з’являються або падають. Визначення переможців у командному та особистому заліках ще триває.

Традиційно тематичні уроки та виховні години відбулись у всіх навчальних закладах Борислава.

Напередодні, 5 грудня, тематичний захід «Низький уклін Захисникам України» влаштували й бориславські гуртківці «Джури», які розповіли про нелегкі будні різних підрозділів Збройних Сил, медиків, жінок в армії. Окремо згадали про волонтерів, чиє свято відзначається поряд із Днем ЗСУ. Також зі словами привітань виступили і наймолодші джурівці «Котигорошки». Особливими гостями були атовець Михайло Луців, волонтер Олег Когут та випускник школи, атовець, військовополонений Тарас Гап’як.

Та на цьому заходи не завершено. 10-13 грудня у Дитячо-юнацькій спортивній школі до Дня Збройних Сил України відбудеться Першість міста з міні-футболу серед команд навчальних закладів Борислава. Початок о 15:00 год.. Тож запрошуємо шановну громаду підтримати юних спортсменів.