У Бориславі вітали Чемпіона Європи з боксу серед юніорів Олега Гічву

У неділю у Тбілісі сталася надзвичайно приємна подія – бориславець Олег Гічва став чемпіоном Європи з боксу серед юніорів. Вся стрічка соціальної мережі Facebook була переповнена вітаннями та словами невимовної гордості за хлопця. 

Вчора Олега зустрічали у Львові, а сьогодні, 13 липня, урочиста зустріч відбулася у Бориславі у приміщенні Центральної міської бібліотеки. 

З плакатами та вигуками “Вітаємо” зустріли чемпіона друзі, однокласники та вихованці ДЮСШ. 

Привітав Олега міський голова Ігор Яворський: “Сьогодні маємо приклад того, що чемпіонами стають не тільки у великих спортзалах. За такими перемогами – важка і невтомна праця. Радий, що Олег гідно представив нашу країну, а наше місто увійшло в історію європейського боксу”.

А далі Ігор Романович виконав приємну місію: вручив боксеру Олегу Гічві особливу нагороду – відзнаку за заслуги перед містом Бориславом, яку хлопець отримав одним із перших у нашому місті. 

Міський голова подякував батькам за підтримку спортсмена, за те, що вкладали частинку себе на шляху до таких досягнень, а також тренерам Ігорю Ниничу та Андрію Сальві за пророблену величезну роботу у підготовці чемпіона. 

Своїми спогадами про те, як хлопець вирішив займатися боксом та враженнями від чемпіонату поділився батько хлопця Руслан Гічва. А щоб згадати хвилюючі моменти перемоги, всі присутні у залі мали змогу переглянути відео з боїв Олега у столиці Грузії Тбілісі та саме нагородження спортсмена. Після перегляду кожен охочий міг поспілкуватися з хлопцем, поставити питання та ще раз привітати з перемогою. 

Пропонуємо переглянути фото із зустрічі.