У Бориславі введено в дію новий водогін

Минулого четверга на вул. 600-річчя Борислава та В.Великого проходив останній етап робіт виведення з експлуатації старого водопроводу. Водопостачання абонентам прилеглої мережі вже здійснюється в повній мірі через новопрокладений водогін.

Як пояснили у КП «Вододар», технічні можливості не дозволяли одразу розпочати подачу води усім мешканцям по новій лінії, тому донедавна частково ще функціонувала попередня.

На вищевказаних вулицях труби водопостачальної мережі було замінено в рамках програми «Питна вода». Відповідно до технічного завдання, було виконано монтаж близько 2 км труб різного діаметру, встановлено нову запірну арматуру, пожежні гідранти і регулятори тиску та перепідключено абонентів.

«Завдяки цій реконструкції та іншим роботам, які вдалось виконати за останній період, ми суттєво зменшили втрати води й використання електричної енергії для наповнення мережі. Це неодмінно сприятиме покращенню водопостачання та збільшенню часу подачі води в кварталах багатоповерхової житлової забудови», – підсумував міський голова Ігор Яворський.