У Бориславі здійснюється контроль за дотриманням карантинного режиму

Сьогодні, 5 квітня, працівниками відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля Бориславської міської ради спільно із представниками Бориславського відділення поліції Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області та відділу муніципальної варти КП “Надра Борислава” було проведено черговий  рейд з контролю за дотриманням режиму карантину у торгових закладах та громадських місцях Борислава.
Під час рейду адміністраторам закладів “Гаманець”, “Калина”, “Бібліос”, “Орхідея, “Мальви  та іншим було роз’яснено вимоги законодавства щодо обмежень під час карантину та попереджено про адміністративну відповідальність за їх порушення. Водночас їм наголосили на введенні в дію з 6 квітня жорсткіших правил карантину, за дотриманням яких пильно слідкуватимуть правоохоронні органи.
Також працівниками Бориславського ВП ДВ ГУ НП у ЛО в Бориславському міському парку культури і відпочинку було складено 2 протоколи за статтею 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення, яка встановлює відповідальність за порушення правил карантину людей.