У Бориславській гімназії переобладнали кабінет української мови та літератури

Кабінет української мови та літератури Бориславської гімназії відремонтували та облаштували новими меблями. Це стало можливим завдяки участі закладу в освітньому проєкті від Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» «Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти».

В рамках цього конкурсу минулого року вчитель зарубіжної літератури Бориславської державної гімназії Тетяна Яворська взяла участь у проведенні обмінів педагогічними працівниками шкіл Львівської та Луганської областей. Основною метою цих обмінів був розвиток співробітництва між регіонами Східної та Західної України в освітній сфері шляхом формування цінностей учнівської молоді на засадах загальноукраїнської ідентичності та патріотизму.

Серед ключових заходів проєкту було передбачено проведення ремонтів у 30-ти профільних класах гуманітарного спрямування пілотних середніх шкіл (по 15 у Луганській та Львівській областях), у яких мали провести оновлення.

Так, у Бориславській гімназії було виконано поточний ремонт кабінету української мови та літератури, встановлено інтерактивну панель, парти і стільці для учнів, робочий стіл і стілець для вчителя та меблеву стінку. Також очікуються нові тематичні стенди. Для цього відповідно до проєкту гімназії було виділено 243 616.80 грн..

Довідково:
Проєкт «Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти» реалізується за підтримки Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», Львівської обласної ради, департаменту освіти і науки ЛОДА, департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Міністерства освіти і науки України в рамках Програми підтримки секторальної політики – підтримка регіональної політики України за кошти  Європейського союзу.