У Бориславській громаді дошкільнят змалечку вчать любити рідний край

Любити рідний край, поважати звичаї та традиції, шанобливо ставитися до державних символів та плекати свою українську мову — це ті головні принципи, які необхідно змалечку закладати у свідомості українця. Зараз, як ніколи, ми розуміємо, наскільки важливим є національно-патріотичне виховання дітей, особливо дошкільнят, адже формування національної свідомості та громадської відповідальності починається ще з раннього віку. 

У закладах дошкільної освіти Бориславської громади малюків навчають у формі гри, проводять відкриті заняття, присвячені темі України. Нещодавно заходи з національно-патріотичного виховання провели у садках № 1, № 3, № 11 та № 20. Важливо, що на такі заняття дітки одягають вишиваний одяг і українську символіку, а класи прикрашають вишитими рушниками. Вже змалечку вони знають, що це один з наших символів, за яким нас впізнають у цілому світі. На заняттях дошкільнята малюють державні символи, слухають українські пісні та вірші, знайомляться з культурою рідного краю. І як приємно, коли після такого заходу дітки радісно діляться своїми емоціями та новими знаннями. 

До слова, у 2022 році ЗДО № 20 “Дивосвіт” Департамент освіти Львівської обласної державної адміністрації затвердив як базовий для організації методичної роботи з питань дошкільної освіти для Бориславської громади. Відповідно, на базі цього садка створили спільноту вихователів всіх дитсадків. Працівники обмінюються між собою досвідом роботи, діляться навичками з молодими спеціалістами та спільно напрацьовують методи виховної роботи.