У Бориславській громаді діє туристично-інформаційний центр

Нещодавно ми писали про те, скільки туристів відвідало екскурсії у нашій аптеці-музеї Йогана Зега, що у Бориславському парку культури та відпочинку. Та окрім цього вже багатьма улюбленого місця, у Бориславі ще є безліч цікавих локацій, які варто показувати гостям нашого міста. 

Саме з цією метою у Бориславській громаді було створено туристично-інформаційний центр — місце, куди зможе завітати турист, щоб більше дізнатися про історію нафтового міста та сформувати маршрут своєї екскурсії. 

“Створення туристично-інформаційного центру – це можливість зробити Бориславську громаду більш відкритою для туризму, – зазначає міський голова Ігор Яворський. – Він виконуватиме функцію, так би мовити, візит-центру, який спрямовуватиме туриста до найцікавіших локацій нашої громади. А нам є що показати й про що розповісти”. 

Слід зазначити, що рішення про створення ТІЦ було підтримане на засіданні сесії Бориславської міської ради ще наприкінці літа. А вже більш як 2 тижні новостворене підприємство очолює знавець історії нашого міста, екскурсовод Ігор Романюк. До слова, саме він проводить пізнавальні екскурсії в аптеці-музеї Йогана Зега. За словами Ігоря Романюка, зараз працівники ТІЦу розробляють стратегію та календарний план заходів на 2022 рік. Загалом же найголовнішим завданням Центру буде надання інформаційних послуг, які стосуються локацій популярних пам’яток історії та культури, об’єктів харчування, дозвілля, транспорту, торговельних установ тощо. Для отримання інформації та консультацій до ТІЦ можуть звертатися всі охочі: як окремі туристи, так і туристичні групи, представники туристичних агентств та компанії, які працюють у сфері туризму.

Нагадаємо, що ТІЦ знаходитиметься у приміщенні кінотеатру “Каменяр”, де також функціонуватиме громадський простір із кількома зонами. Зараз там ще тривають ремонтні роботи.