Нові ігрові атракціони для дитячого майданчика в ДНЗ №17

Цьогоріч у Бориславі реалізовується 26 проєктів-переможців Обласного конкурсу проєктів місцевого розвитку Львівської області. Серед них – «Придбання ігрових атракціонів для дитячого ігрового майданчика в ДНЗ №17».

Відтак, на подвір’ї дошкільної установи майданчик облаштовано двома каруселями, пружинною гойдалкою та ігровим будиночком.

«Діти – це наше майбутнє. І від того, як ми про нього подбаємо, залежить, яким воно буде. Однозначно хочеться – щасливим, – зауважив міський голова Ігор Яворський. – Тому від імені бориславської громади, учасників конкурсу та від себе особисто щиро вдячний голові та депутатському корпусу Львівської обласної ради за програму проєктів місцевого розвитку, яка дає можливість перетворювати мрії в реальність та зробити те, що завжди відкладалось до «кращих часів». І це дає відчуття впевненості у перспективність».

Нагадаємо, що проєкти реалізовують на умовах співфінансування обласного та міського бюджетів із залученням часток спонсорської допомоги меценатів та громади. Так, на цей проєкт було залучено 27 250 грн. коштів з обласного бюджету, 15 250 грн. – з міського та 12 000 грн. фінансового внеску громади.

З приємністю міський голова відзначив те, що Губичі буквально «оживають». За останні роки мешканці мікрорайону помітно активізувались, а побачивши успіх у справах, лише набирають обертів. Також губичани активно співпрацюють із органом самоорганізації населення “Квартальний комітет “Губичі” (голова – Тарас Багрій) і місцевими депутатами (Руслан Зелінський, Ігор Михаць), яких залучають до розвитку свого району. Так, наприклад, щоб зробити будні вихованців вищеназваного дитсадка яскравими, за сприяння депутата міської ради Ігоря Михаця було розмальовано стіни закладу всередині, а також днями відреставровано та оздоблено автобусні зупинки по вул. Дрогобицькій.