2020 рік для шкіл Борислава та Східниці розпочинається з технічним оновленням

За урядовою державною програмою інтернетизації закладів загальної середньої освіти всі школи Борислава та Східниці підключено до високоякісного швидкісного широкосмугового Інтернету з використанням сучасної оптоволоконної технології.

Концепція реформування середньої освіти в Україні передбачає впровадження сучасного освітнього середовища, зокрема, належний доступ закладів до мережі Інтернет. Так, відповідно до розподілу урядових інвестицій для закладів загальної середньої освіти цьогоріч було виділено 530 500 грн. на закупівлю послуг з підключення до мережі Інтернет.

У грудні 2019 року ТОВ СУАП «Ресурсний центр телекомунікацій», яке за результатами тендерних процедур визначено надавачем послуг, у всіх закладах освіти провело роботи щодо підключення обладнання. У кожній школі встановлено сучасні комунікаційні пристрої, які забезпечать стабільну роботу трьох незалежних мереж для наявної комп’ютерної техніки, інтерактивного обладнання, інших технічних засобів навчання, яким необхідний вихід в Інтернет-простір.

Мережі поділяються на 3 типи: для учнів (обмежена “батьківським контролем”), для педагогів та для комп’ютерних класів. Швидкість прийому та передачі інформації – 100 Мб. Облаштовано бездротові точки доступу WI-FI мережі. В деяких школах ще завершуються роботи з їх налаштування та тестування.

«Завдання стояло наступне: школи Борислава та Східниці повинні розпочати 2020 рік з повним технічним оновленням інтернет комунікацій. Тішить, що його вдалось виконати і школи тепер зможуть працювати на повну потужність і це буде ще одним кроком до підвищення якості надання освітніх послуг», – відзначив міський голова Ігор Яворський під час відвідин освітніх установ.

Також пригадаємо: цього року всі дошкільні, шкільні та позашкільні заклади освіти Борислава та Східниці були облаштовані системою цілодобового відеоспостереження та охорони. В кожній установі встановлено від 8 до 16 камер відеоспостереження, прилади охоронної системи, пульти керування, тривожні кнопки виклику групи швидкого реагування та електронні носії інформації.