У парку планують провести реконструкцію спортивного майданчика

У Бориславському міському парку культури й відпочинку активно розвивається інфраструктура для занять спортом. Завдяки участі в різних конкурсах і програмах вже було залучено чималий фінансовий ресурс в розвиток спортивної зони – споруджено скейтпарк, майданчик з тренажерами, воркаут-майданчик, мотузковий парк. Ініціативні рішення продовжують втілювати, і вже є ряд напрацювань і планів.  

Як повідомляє начальник відділу фізичної культури та спорту Володимир Рахель, в рамках “Львівської обласної комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2021 р.” планується провести реконструкцію спортивного майданчика, що позаду кінотеатру, – побудувати комплексний спортивний майданчик для ігрових видів спорту розміром 22х42 м зі штучним наливним гумовим покриттям.

Про це йшлося вчора на засіданні виконавчого комітету міської ради, де було прийнято рішення про дозвіл міському парку на проведення реконструкції та про зобов’язання укласти угоду з ліцензованою організацією на виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Виготовлена ПКД є передумовою для подачі заявки на участь у вищезазначеній програмі. Якщо Борислав буде включений в перелік переможців, то, згідно з умовами реалізації програми, встановлення синтетичного покриття та монтаж спортивного обладнання буде здійснено за кошти обласного бюджету, а будівництво основи та встановлення огорожі має бути профінансовано за кошти місцевого бюджету.

Директор парку Ігор Саган зазначає: “Це буде завершальний етап встановлення в парку цілої спортивної зони. Все зосереджено в одному місці, практично в центральній частині Борислава. І всі, від наймолодшого до найстаршого бориславця, гостя, туриста, знайдуть собі заняття відповідно до власних вподобань. Сподіваємось, що все вдасться”.