У приміщенні ЦМЛ на вул. Куліша оновлено санвузли

У Бориславі завершується реалізація проєктів-переможців Обласного конкурсу проєктів місцевого розвитку Львівської обласної ради. Одним із таких є «Капітальний ремонт санвузлів поліклініки на вул.Куліша, 41 «А», в м. Бориславі Львівської області». Станом на сьогодні, роботи уже виконано.

Відповідно до проектно-кошторисної документації загальна вартість проєкту становила 289 630 грн., з яких на умовах фінансування 144 815 грн. виділено з бюджету області, 85 707 грн. – з міського бюджету, 35 000 грн. – спонсорські кошти та 24 108 грн. – нефінансовий внесок громади.

Відтак, ремонти проведено у 4 санвузлах (2 на першому поверсі та 2 на третьому), якими мають змогу користуватись персонал, пацієнти та відвідувачі закладу.

У санвузлах було повністю замінено каналізаційні комунікації, електропроводку, встановлено необхідне сантехнічне обладнання. Також було здійснено вирівнювання стелі гіпсокартоном, облицювання стін і підлоги керамічною плиткою, шпаклювання стін і стелі, встановлення нових вікон і дверей.