У ЗОШ №8 замінено всі старі вікна

У бориславській загальноосвітній школі №8 цьогоріч замінили 44 віконних блоки. Як зауважив міський голова Ігор Яворський, це сприятиме покращенню температурного режиму та виконанню заходів з енергозбереження.

“Це вже вдруге ЗОШ №8 бере участь у Обласному конкурсі проектів місцевого розвитку. У 2017 завдяки перемозі в ньому ми змогли замінити велику кількість старих вікон, а теперішні роботи повністю забезпечили заклад новими енергозберігаючими вікнами. Тішить, що результату досягнуто”, – підсумував Ігор Романович.

Загальна вартість проекту становила 299 972 грн., із яких 149 986 грн. було профінансовано з обласного бюджету, 82 474 грн. – з міського і 67 512 грн. – спонсорські внески та частка громади.

Також у двох класах ЗОШ №8 за кошти міського бюджету замінено підлогу, а в рамках підготовки до нового навчального року школа, на умовах співфінансування обласним та місцевим бюджетами, отримала нові парти та готує класні приміщення.

«Ремонти шкіл та зміцнення їх матеріально-технічної бази це те, чого бракувало освітнім закладам нашого міста декілька десятків років. Освіченості, наполегливості, здібностям наших учнів можуть позаздрити обласні школи. Наше ж завдання – створення належних умов для здобуття ними освіти, розвитку їх талантів», – підсумував міський голова.