У зв’язку із позитивним результатом ПЛР-тесту на COVID-19 у Бориславі відбулось засідання штабу з ліквідації НС

Вчора, 30 травня, беручи до уваги інформацію про позитивний результат ПЛР-тесту на COVID-19 у одного із пацієнтів КНП “Центральна міська лікарня м. Борислава”, відбулось позачергове засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, де розглянуто питання про проведення необхідних заходів у зв’язку з виявленим випадком захворювання.

Отож, згідно розпорядження керівника штабу, директору КНП «Центральна міська лікарня м. Борислава» Ю.Трускавецькому доручено організувати відбір проб для проведення ПЛР-тестів на коронавірус COVID-19 у пацієнтки (для повторного аналізу), у працівників та пацієнтів інфекційного відділення лікарні, у всіх контактних осіб та провести дезінфекцію приміщень інфекційного відділення, відповідно до вимог та методичних рекомендацій МОЗ.

Начальнику Бориславського відділення поліції ДВП ГУ НП у Л/о А. Мархоню доручено забезпечити, в межах компетенції, встановлення контактних осіб та передати дані до КНП «Центральна міська лікарня м. Борислава» для проведення тестування, а також організувати контроль за дотриманням даними особами режиму обсервації (ізоляції), самоізоляції.