Покращення матеріально-технічного стану їдальні у ЗЗСО № 4

Цього року для шкільної їдальні закладу загальної середньої освіти № 4 було придбано нове кухонне обладнання. В межах відповідної програми для харчоблока закуплено: роздаткову холодильну вітрину, мармит для страв, посудомийну машину, електричну плиту, холодильник, пароконвектор, електричну м’ясорубку, тістоміс, протирально-різальну машину, електричну сковороду, мийку, стелаж-сушарку, бойлер, витяжну вентиляцію, столи. Кошти на придбання скеровано з освітньої субвенції державного бюджету за 30% співфінансування з міського бюджету.

Щоб побачити, як облаштували шкільну їдальню у цій школі, нещодавно ЗЗСО №4 відвідав міський голова Ігор Яворський та заступник міського голови Роксоляна Гарасимів. 

«Реформа шкільного харчування змушує ще наполегливіше діяти у цьому напрямі. Формування культури харчування є одним із важливих елементів нової української школи. А закуплене обладнання допоможе закладу активніше і якісніше налагодити роботу. Проте установі потрібно ще багато працювати, щоб “навести лад на кухні” та адаптуватися до нових реалій», – резюмував міський голова.

Окрім цього міський голова оглянув інші приміщення школи.

“Важливо відзначити, що за літній період виконано багато роботи із  поточного ремонту навчальних класів, коридорів школи. Окрім міського бюджету левову частку зусиль цьому приділяють власне самі батьки, і я хочу щиро подякувати їм все, що вони роблять. Велику ношу беруть на себе і працівники школи. Це мотивує нас в подальшому допомагати установі”, – наголосив Ігор Романович.