Українською колядою дякували бориславці волонтерам з Меккенгайму за постійну допомогу і підтримку нашої громади

Українська коляда вчора лунала у Центрі дитячої та юнацької творчості. Вихованці та викладачі ЦДЮТ представили невеличку концертну програму для волонтерів з Меккенгайму, які знову приїхали із допомогою в Бориславську громаду. 

Нагадаємо, що вчора вони привезли автомобіль для рятувальників. Також попередньо волонтери у своєму місті оголосили про збір подарунків для дітей нашої громади. І з нагоди Різдвяних свят мешканці Меккенгайму підготували різноманітні пакунки. Власне, їх вчора вручили дітям Бориславської громади, які в той чи інших спосіб відзначились — перемогли в олімпіадах або показали гарні результати в спортивних чи культурних конкурсах.

За постійну допомогу волонтерам спілки “Меккенгайм Допомога”, яку представляє Stefan Pohl, подякував міський голова Ігор Яворський: “Вже всьоме наші друзі з Німеччини відвідують Борислав. І щоразу приїжджають з масштабною гуманітарною допомогою і привозять те, що гостро необхідно. Коли у школах жили внутрішньо переміщені особи, вони надали нам техніку для забезпечення більш комфортних умов. Потім привезли автомобіль швидкої допомоги. Коли ворог завдав нищівних ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури, ми отримали від них потужний генератор. А сьогодні — допоміжний автомобіль для рятувальників та подарунки дітям. Ми щиро вдячні вам за доброту, за щирість, за те, що вже вкотре долаєте сотні кілометрів, щоб особисто привезти нам те, що потрібно”.

Присутні в залі гучними оплесками дякували волонтерам за допомогу.

“Дякую вам за теплий прийом, за щирі слова, за гарне свято і пісню. Ми раді, що маємо можливість допомагати”, – сказав Stefan Pohl.