Упорядкування зелених насаджень. Вул. Тустановицька, Коновальця, Шевченка

З метою благоустрою комунальним підприємством «Зелений світ» у Бориславі проводиться робота із упорядкування зелених насаджень (зрізка аварійних дерев, формування крон, санітарне обрізання кущів).

Так, нещодавно завершились масштабні роботи на вул. Тустановицькій, які тривали більше двох тижнів. Дерева вздовж вулиці перешкоджали руху транспортних засобів дорогою, потребували кронування чи повного видалення. В результаті робіт, на усій протяжності вулиці (~1200 м) було зрізано та сформовано більше 100 дерев (верба, ясен, тополя, алича, вільха). Також на деяких ділянках було завершено видалення самосівів та прочищання кущів.

Важливим також є видалення вікових дерев, які є в аварійному стані. Відтак, відповідні роботи було виконано на вул. Коновальця. Там було видалено 15 тополь, висота яких перетнула позначку у 25 метрів. Роботи на цій вулиці продовжаться й надалі.

Водночас з подібною проблемою комунальники справлялись цього тижня і на території дитячого будинку «Оріана». 20-метровий старий, фаутний ясен ріс близько до будівель. Його зрізка була складною, але необхідною задля безпеки вихованців, працівників та відвідувачів закладу.

Як пояснили у КП «Зелений світ», виконання таких робіт є важливою ланкою у життєдіяльності кожного міста, адже несприятливі умови міського середовища призводять до передчасного старіння насаджень, зниження їх життєздатності та погіршують декоративність зелених насаджень, а «шкодування» вікових дерев може призвести до негативних наслідків.