УВАГА! Оголошено обласний Конкурс проєктів місцевих ініціатив на 2021 рік!

Вчора, 24 листопада, відбулося засідання Конкурсної ради з реалізації ПРОГРАМИ ПРОВЕДЕННЯ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЄКТІВ МІСЦЕВИХ ІНІЦІАТИВ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА 2020 – 2025 РОКИ.

Конкурсна рада своїм рішенням затвердила пріоритети обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив на 2021 рік:

  • – «Освіта» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

  • – «Охорона здоров’я» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування (в тому числі придбання автотранспорту).

  • – «Культура» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

  • – «Вуличне освітлення» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція.

  • – «Інші пріоритети» (об’єкти усіх форм власності (окрім приватної (за винятком ОСББ)), що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, облаштування об’єктів ПЗФ, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

  • – «Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, благоустрій територій, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

 

Відтепер зменшено кількість пріоритетів – виведено з переліку як окремі пріоритети «Спорт» і «Безпека», але охочі можуть подавати заявки за цими напрямками в межах пріоритету «Інші пріоритети».

ГРАНИЧНА ВАРТІСТЬ проєкту!

  • 500 тис грн.

МІНІМАЛЬНА ВАРТІСТЬ проєкту!

  • 100 тис грн.

МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗМІР СПІВФІНАНСУВАННЯ обласний!

  • 250 тис. грн. (50 % для усіх без винятку проєктів)

ПРИЙОМ ЗАЯВОК: з 9:00 год. 30 листопада 2020 року до 18:00 год. 1 лютого 2021 року включно.

З  ПРОГРАМОЮ ПРОВЕДЕННЯ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЄКТІВ МІСЦЕВИХ ІНІЦІАТИВ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА 2020 – 2025 РОКИ можна ознайомитися ТУТ: https://drive.google.com/file/d/1JaF2uzNdwswURU5npKCshnPrc2yndiLk/view

За додатковою інформацією звертатися: відділ розвитку міста Бориславської міської ради – 5-41-46, e-mail: invest.bor@ukr.net