Увага! Снігопади та значне зниження температури!

Сьогодні, 11 лютого, відбулося засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бориславської міської ради у зв’язку із значним погіршенням погодних умов. На засіданні було визначено ряд заходів з посилення чергування сил цивільного захисту та переведення їх до функціонування у режимі підвищеної готовності через сильні снігопади та зниження температури повітря до 23° морозу. Комунальні служби продовжують працювати у посиленому режимі для покращення проїзної здатності доріг та очищення тротуарів.

Повідомляємо про те, що впродовж 11-15 лютого прогнозується погіршення погодних умов: значний сніг, налипання мокрого снігу, пориви вітру 15-20 м/c, хуртовини, снігові замети, ожеледиця. Прогнозується випадання снігу ще до 20-30 см. Також впродовж цього часу очікується суттєве зниження температури:

  • 11 лютого – 3-8° морозу;
  • 12 лютого впродовж доби 11 – 16° морозу;
  • 13 – 15 лютого – вночі 12 – 17° морозу, при проясненнях до 20 – 23° морозу; вдень 7 – 13° морозу.

Просимо всіх мешканців Бориславської міської територіальної громади не виходити з дому без нагальної потреби, власників транспортних засобів при можливості утриматись від поїздок у період негоди, водіїв, які пересуваються містом автомобілем, не залишати їх вздовж доріг, оскільки це перешкоджає спецтехніці комунальних служб очистити дороги від снігу.

Відділ оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля нагадує, що в місті Бориславі діє пункт обігріву для надання своєчасної допомоги від переохолодження мешканцям міста, що опинились в складних життєвих обставинах та не мають постійного місця проживання.

Пункт обігріву розміщено в районі автостанції на вул. І. Сеник, він функціонує цілодобово, забезпечений гарячими напоями та харчуванням швидкого приготування. За потребою там надаватимуть першу медичну допомогу. Працівники, що чергують у пункті обігріву, взаємодіють з екстреними службами міста.

Водночас Бориславська міська рада звертається до усіх небайдужих з проханням повідомляти про факти та місця перебування осіб, які потребують допомоги за тел.: 54236 або за коротким номером 15−50.