В Бориславі на ГК «Буковиця» традиційно пройдуть міжнародні змагання з гірськолижного спорту «Karpatia OPEN»

Уже шостий рік поспіль бориславський гірськолижний комплекс «Буковиця» організовує на своїх схилах Міжнародні дитячі змагання з лижного спорту. 

Вчора, 22 листопада, в Бориславі відбулось засідання установчих зборів організаційного комітету змагань «Міжнародний дитячий гірськолижний кубок KARPATIA OPEN», до якого увійшли голова ГО «Бориславська Сніжинка» (Україна) Віталій Мицак, голова правління МЦ «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько, міський голова Борислава Ігор Яворський, бургомістр міста Устрики Долішні (Польща) Бартош Ромовіч, член Комісії атлетів НОК України Дмитро Мицак, генеральний директор ГКК “Карпати” Лев Грицак, директор готелю “Трускавець 365” Сергій Чурбанов.

На засіданні було обговорено і прийнято умови проведення змагань «Міжнародний дитячий гірськолижний кубок Karpatia OPEN» та підписано Меморандум про співпрацю.

Відповідно до нього, дитячі міжнародні відкриті змагання з гірськолижного спорту «Karpatia OPEN» сезону 2021-2022 відбуватимуться у два етапи на схилах гірськолижних комплексів: «Буковиця» (Борислав, Україна), «Лаворта sky» (Устрикі Долішні, Польща).

В Бориславі змагання пройдуть 25-28 січня,  із дисциплін — два спеціальні слаломи, згідно з правилами Міжнародної федерації лижних видів спорту (FIS), в Польщі 01-04 березня пройде спеціальний слалом та слалом-гігант.

Приймаючі сторони (Україна та Польща) взяли на себе зобов’язання безкоштовно прийняти спортсменів з усіх країн світу, які виявлять бажання прийняти участь в змаганнях і зареєструються для участі. Вік учасників змагань – 12-15 років. До складу кожної групи може входити 8 спортсменів та 2 тренери.