В Історико-краєзнавчому музеї відбувся соціально-мистецький захід «Територія майдану»

Вчора, 19 листопада, напередодні святкування Дня Гідності та Свободи в Історико-краєзнавчому музеї відбувся соціально-мистецький захід «Територія майдану» за участі представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій та жителів міста.

Урочистостям передувала фотовиставка «Бориславці і Майдан», на якій було висвітлено участь наших краян у буремних 2004 та 2013 роках. Також була можливість побачити цінні експонати Революції Гідності з власної колекції Віри Курпіти – активної учасниці Євромайдану та сфотографуватись в тематичній фотозоні.

Під час заходу присутні помандрували в часі завдяки своєрідній відеоекскурсії і спогадам учасників Революції Гідності.

Звертаючись до аудиторії, заступник міського голови Роксоляна Гарасимів, подякувала всім, хто тоді і зараз відстоює право жити в самостійній і незалежній державі. 

На завершення учасники спільно виконали Гімн України, проте ще довго не розходились, згадуючи і обговорюючи події минулих революцій.

Також запрошуємо бориславську громаду вшанувати подвиг учасників Революції Гідності та увічнять пам’ять Героїв Небесної Сотні на віче пам’яті до Дня Гідності та Свободи, яке відбудеться у неділю, 21 листопада, о 14.00 год в сквері Героям Небесної Сотні.