ВІД МОТИВАЦІЇ ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Слово «мотивація» чули всі. Якщо пояснювати його значення простими словами, то це певна сила, що змушує нас діяти і досягати поставлених цілей. Для чого ж вона потрібна?
Сучасну людину частенько переслідує лінь. Ця «непокірна леді» бродить за нами по п’ятах і не дає взятися за виконання справи. А для людей, які довший час не працювали, це вдвічі важче. Оскільки від бездіяльності зменшується рівень мотивації, і «синдром безробітного» постійно вишукує будь-які причини, щоб не відвідати роботодавця.
Для фахівців Бориславської міської філії ЛОЦЗ процес мотивації полягає у стимулюванні безробітних до працевлаштування шляхом підвищення їх конкурентоспроможності. Зараз на ринку праці є гостра конкуренція між претендентами на вакантні місця, і в цій боротьбі перемагають не тільки більш кваліфіковані та добросовісні працівники, а й ті, які зуміли вдало представити свої переваги на етапі відбору претендентів на робоче місце.
Саме на тренінгах з техніки пошуку роботи учасники ознайомлюються з основними вимогами правильного написання резюме, його видами та структурою, мають змогу скласти власне резюме та проаналізувати типові помилки, щоб потім підготуватися до проходження співбесіди та чудовим способом презентувати себе роботодавцю.
Також важко бути конкурентоспроможним і знайти підходящу роботу, якщо ваша нинішня професія на даний момент не користується попитом на ринку праці або професійні навички застарілі. Тому Державною службою зайнятості зареєстрованим безробітним надається можливість безкоштовно! здобути актуальну професію в одному з 11 центрів професійно-технічної освіти, що знаходяться в різних регіонах України та навчання в яких здійснюється близько за 80 робітничими професіями. Про умови та порядок скерування на навчання можна дізнатися на ще одних мотиваційних заходах – тематичних семінарах з професійного навчання.
Наша інформація є завжди корисною. Варто лише дослухатись порад та самому зробити крок назустріч меті. Якось пригадалися рядки одного філософа: «Можна показати шлях до водопою. Але спробувати пити маємо самі». Дійте, все у Ваших руках!

Олена Шевченко