Від сьогодні на Львівщині – погодинні відключення електроенергії

Шановні мешканці, починаючи з понеділка, 31 жовтня, на Львівщині та в Бориславські МТГ зокрема впроваджується інший тип обмежень — погодинне відключення електроенергії. Такі відключення застосовуються з метою запобігання порушенням режиму роботи енергосистеми України внаслідок дефіциту електричної потужності.

Населені пункти Львівської області поділені на три групи, кожній з яких щодня відключатимуть світло на 5 годин, в залежності від дня тижня відключення будуть проводитися в різний час доби: з 07:00 до 12:00 год або з 12:00 до 17:00 год або з 17:00 до 22:00 год.

Знайти свою групу можна на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»: https://poweroff.loe.lviv.ua/

⚡️Станом на сьогодні в Бориславській громаді прогнозується відключення по всіх часових проміжках (вибірка по населених пунктах – в зображеннях до допису).

Зверніть увагу, що графіки погодинних вимкнень можуть застосовувати не в повному об‘ємі.

❗️Увага! Вказаний час відключень може збільшуватись на одну годину, зважаючи на необхідність доїзду оперативних бригад до енергооб’єктів для проведення перемикань.

❗️❗️Окрім цього, у час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, адже їх може атакувати ворог. Це теж може збільшити перерву в електропостачанні.

Електроенергія може бути відсутня також з інших причин, зокрема через аварії або ремонтні роботи в електромережах.