Відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади директора Історико-краєзнавчого музею м. Борислава

Вчора, 29 листопада, відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади директора Історико-краєзнавчого музею м. Борислава (протокол додається).

У ході засідання членами конкурсної комісії розглянуто документи претендента на вищезазначену посаду.  За результатами розгляду документів на відповідність установленим вимогам, конкурсна комісія прийняла рішення про допуск Спаса Андрія Миколайовича до участі в конкурсі на посаду директора Історико-краєзнавчого музею м. Борислава.

Наступне засідання конкурсної комісії (заслуховування публічної презентації проєкту програми розвитку Історико-краєзнавчого музею на один і п’ять років, проведення співбесіди) відбудеться 6 грудня о 13:00 за адресою:  вул. Шевченка, 42, м. Борислав, Львівська обл., 82300.

Протокол № 1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору кандидата на посаду директора Історико-краєзнавчого музею м. Борислава — завантажити