Відбулося засідання конкурсної комісії конкурсу “Громадський бюджет Бориславської МТГ”

Відділ розвитку міста Бориславської міської ради інформує, що у понеділок, 18 жовтня, відбулося засідання конкурсної комісії конкурсу «Громадський бюджет Бориславської МТГ».

Члени конкурсної комісії опрацювали усі 14 проєктних пропозицій, які були подані на конкурс «Громадський бюджет Бориславської МТГ» у 2021 році.Нагадуємо, що голосування мешканців Бориславської МТГ за проєктні пропозиції розпочнеться на вебплатформі «Єдина платформа місцевої електронної демократії» за допомогою ідентифікації BankID, мобільному ЕЦП, або звичайному ЕЦП з 31 жовтня 2021 р. по 14 листопада 2021 р.

В голосуванні за проєкти мають право брати участь мешканці Бориславської МТГ віком від 14 років. Кожен мешканець м. Борислава та (або) населених пунктів, що увійшли до Бориславської МТГ може проголосувати за 4 різні проєкти: 1 загальноміський, 1 локальний, 1 освітній та медичний та 1 проєкт розвитку сільських територій.

Додатковий розгляд проєктних пропозицій №1,4,12,13,14 відбудеться на наступному засіданні Конкурсної комісії, де запрошуються автори проєктів: Юрій Паховко, Неля Кучманич, Микола Когут, Наталія Хрибетко, Галина Калапунь.

Протокол засідання конкурсної комісії – завантажити.