Відбувся семінар з питань публічних закупівель

Учора, 26 листопада, відбувся семінар з питань публічних закупівель за участю голови правління громадської організації «Центр громадського моніторингу та досліджень» Мирослава Сімки та експерта-аналітика цього центру Олега Блінова. В семінарі брали участь замовники та учасники закупівель.

Основними питаннями, які розглядались на семінарі, це суттєві зміни у закупівлях, які прийняла 19 вересня 2019 року Верховна рада України у другому читанні та в цілому Закон «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель.

На семінарі учасники почули чого очікувати від суттєвих змін у закупівлях – це скасування інституту тендерних комітетів, здійснення закупівель через централізовані закупівельні організації, запровадження нових процедур закупівлі та критеріїв оцінки тендерних пропозицій за вартістю життєвого циклу, продовження закупівель через спеціалізовані організації з урахуванням нових особливостей, інші суттєві зміни та нові підходи в сфері публічних закупівель та інше.