Відбувся турнір з волейболу “Кубок міського голови”

Вчора, 18 жовтня, в рамках відзначення Дня захисника України у спортивному залі Бориславської ДЮСШ відбувся волейбольний турнір на кубок міського голови серед чоловічих команд. Учасниками змагань стали 4 команди: ВК “Борислав”, ДЮСШ м.Стрий, ВК “Жидачів UGPS”, ВК “Булава” м.Львів.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся міський голова Ігор Яворський, який побажав усім захоплюючої гри, корисного досвіду та перемоги найсильнішим. З метою якісної підготовки та успішних виступів у чемпіонаті Львівщини вручив комплекти тренувальної форми гравцям ВК “Борислав”, а гостям турніру в знак поваги – пам’ятні подарунки.

Цікавими для уболівальників і самих спортсменів були ігри з командою-учасницею чемпіонату України ВК “Булава”, яка заслужено стала переможцем турніру. У цікавій і напруженій боротьбі за результатом 3-х партій між командами ВК “Борислав” та ВК “Жидачів UGPS” визначився володар другого і третього місця турніру: ВК “Жидачів UGPS” – срібло, ВК “Борислав” – бронза.

Неоціненним здобутком для команд став досвід й ігрова практика, яку вони отримали на цьому турнірі.

За результатами виступів команд визначено також кращих гравців турніру в номінаціях, яким вручено пам’ятні призи і грамоти організаторів турніру.

Команди-призери змагань отримали заслужені кубки міського голови м.Борислава.

Тож щиро вітаємо талановитих спортсменів із черговими здобутками та бажаємо нових перемог! 

Фото/ відео: ВК “Борислав”