Відкрито нову світлицю ГО “Союз Українок”

Сьогодні, 16 жовтня, у Бориславі в одному із приміщень кінотеатру “Каменяр” відбулось відкриття та освячення нової світлиці ГО “Союз Українок”, яка також стала кімнатою-музеєм української поетеси, дисидента, політв’язня Ірини Сеник.

У заході взяли участь міський голова Ігор Яворський, заступники міського голови Роксоляна Гарасимів та Світлана Солоненко, настоятель храму УГКЦ Зіслання Святого Духа отець Петро Підлубний та друзі організації.

“Щиро вражений вашою турботливістю і трепетом, з якими ви, шановні союзянки, так плекаєте наші українські традиції. Дивлячись на вашу світлицю, відчувається та любов, яку ви сюди вклали. Хочу подякувати вам за ваші емоції і побажати не втрачати того вогнику в очах, приходити сюди із задоволенням, набиратись сили і зберегти на довго те особливе тепло, яке живе у ваших серцях” – наголосив у вітальному слові Ігор Романович.

За увагу та сприяння діяльності “Союзу Українок” членкині бориславського осередку запросили стати учасницею організації заступницю міського голови Роксоляну Гарасимів, яка з радістю погодилась та зауважила, що це буде особливою честю для неї.

Тепер союзянки радо очікують гостей у новій світлиці двічі на тиждень у вівторок та четвер з 12:00 до 15:00 год. і готові передати свої знання та вміння усім зацікавленим.