Відкритий кубок Бориславської громади з волейболу серед аматорів на День міста Борислава

Сьогодні, 12 вересня, на території спортивно-оздоровчого комплексу “Нафтовик” відбулося урочисте відкриття змагань за кубок Бориславської громади з волейболу серед аматорів. 

Організаторами такого дійства є волейбольний клуб “Борислав” за підтримки управління культури, молоді, фізичної культури та спорту. 

З нагоди відкриття змагань всіх учасників, які зареєструвалися для участі, привітав міський голова Ігор Яворський: “Радий вітати всіх, хто приїхав сьогодні у наше місто, в якому все починалося з нафти. Бажаю кожній команді, кожному учаснику отримати тільки позитивні емоції від гри, якою ви розпочинаєте новітню історію Бориславського волейболу. Адже це перший Кубок територіальної громади серед аматорських команд. Успіху вам. Нехай переможе найсильніший”.

Як зазначають організатори, такі змагання проводяться вперше за довгий проміжок часу для того, щоб популяризувати цей вид спорту та заохотити до занять майбутніх спортсменів. Всі передумови та необхідна база для цього у нашому місті є. 

Отож участь у змаганнях Відкритого кубку з волейболу взяли 9 команд-аматорів. За результатами змагань Кубок Бориславської громади з волейболу серед аматорів завоювала команда ЗЗСО № 7, II місце — команда з Кропивника, а III місце — команда “Торнадо” (Бориславська гімназія). 

Всіх переможців та найкращих гравців змагань нагородили кубками та пам’ятними призами.