“Відкритий прийом громадян”

Ігор Яворський оголосив про новий формат комунікації з мешканцями. Відтепер щотижня в онлайн-форматі відбуватиметься “відкритий прийом” міського голови. Участь в ньому візьмуть заступники міського голови та керівники відповідних підрозділів міської ради, комунальних підприємств. 

“В управлінні містом, громадою ми зосереджуємо увагу на основному. Та, попри те, часто у мешканців існують проблемні питання, які можна вирішити досить легко, але ми просто можемо не знати про них. Суворий карантин навчив нас працювати в онлайн форматі, то чому б не скористатись можливостями прямого ефіру та не впровадити новий формат комунікації?”.

Запитання, які міський голова озвучить в прямому ефірі, можна задавати в коментарях під дописом-анонсом прямого ефіру на Facebook сторінці Бориславської міської ради чи під відповідним дописом сторінці міського голови, або ж безпосередньо під трансляцією ефіру на сторінці Бориславської міської ради. Якщо бажаєте зберегти анонімність, можна поставити питання, заповнивши форму за посиланням https://forms.gle/wrheoDDbCq6Fh8X97

Просимо чітко формулювати суть піднятого питання, за потреби, долучати фото і дотримуватися загальних норм толерантності. 

До зустрічі в середу, 12 січня, о 14.00!
Тривалість прийому — до 40 хвилин.