Вітаємо Романа Тарнавського!

Сьогодні, 24 лютого, в.о. міського голови, секретар міської ради Юрій Химин та заступник міського голови Роксоляна Гарасимів привітали із ювілеєм та з виходом на заслужений багатьма роками невтомної праці відпочинок в.о. начальника управління культури, сім’ї, молоді та спорту Романа Тарнавського.

Юрій Мирославович від імені міського голови вручив Роману Володимировичу почесну грамоту за високий професіоналізм, довголітню плідну працю, особистий вагомий внесок в розвиток культури в місті та збереження культурної спадщини. Також Роман Тарнавський був нагороджений медаллю – відзнакою за заслуги перед містом.

«Ви – справедливий керівник, відданий обраній справі, Вас знають і поважають як прекрасного організатора, автора багатьох книг про наш славний Борислав та його мешканців. Ми вдячні вам за довголітню і плідну працю для розвитку нашого міста. Нехай завжди супроводжує Вас удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, будні та свята наповнюються радістю, світлом, любов’ю рідних і близьких людей. Творчого натхнення Вам! Переконаний, що Ви й надалі збагачуватимете наш край своєї творчістю, завзятістю і неоціненним досвідом», – наголосив Юрій Химин.

Роман Володимирович Тарнавський – історик, краєзнавець, педагог, народився 23 лютого 1956 року в м. Дрогобич. Вивчав історію спочатку у Львівському університеті ім. І.Франка, потім – у Дрогобицькому педагогічному університеті ім. І.Франка. Велику частину свого життя Роман Володимирович присвятив улюбленій і водночас суспільно-важливій справі, працюючи в органі місцевого самоврядування та розвиваючи культурну сферу міста. З-під пера Романа Тарнавського вийшла не одна публікація і книжка про життя нашого нафтового міста та його мешканців. Загалом у творчому доробку – понад 50 публікацій на історико-краєзнавчу тематику – нариси про Мразницю, Баню Котівську, Тустановичі, Губичі, книги «Голгофа бориславського священництва та монашества», «Спроба генеології тустановицьких родин», «Спис парохіян в Губичах», «Борислав у прізвищах, датах, подіях і фактах», «Книга пам’яті бориславців та східничан», «Борислав – наше місто» (у співавторстві з О.Микуличем та І.Шохою), «Історико-культурні пам’ятки Борислава і Східниці», «Храми Борислава», «Церква Св. Анни. Історія та сучасність» (співавтор – О.Микулич), «Культурна спадщина нафтової столиці Передкарпаття», «Борислав – минуле і сучасне», «Ми боролися за Україну», «Історія Бориславської станиці Братства ОУН-УПА ім. «Нечая» (спільно з М.Граблюк).

Щиро вітаємо та бажаємо міцного здоров’я, нових захоплень, творчих здобутків та теплого спілкування з близькими!